عکس های داغ روز

عکسهای مهم روز

جومونگ3

افسانه جومونگ (Jumong) ، امپراتوری بادها (The kingdom of The Winds)

بالاخره نسخه سوم سریال بسیار پرطرفدار و زیبای "افسانه جومونگ" با نام "بازگشت پرنسس جامیونگ گو"
(Princess Ja Myung Go) هم از راه رسید و این در حالیست كه در همین چند ماه اخیر سال 2009 دوستداران و علاقمندان بی شماری را پای تلویزیون SBS كره نشانیده است...!!

این سریال زیبا هم اكنون بطور همزمان با پخش قسمت هایی از این سریال 50 قسمتی از شبکه SBS كره در حال پخش است.

فروشگاه اینترنتی www.30CD.com


توضیحاتی در مورد "بازگشت پرنسس جامیونگ گو" :
این افسانه مربوط به بیش از ۲۰۰۰ هزار سال پیش است که در زمان پادشاهی ناک رانگ طبل آسمانی جامیونگ (پرنسس جامیونگ گو) وجود داشته و در موقع حمله دشمنان خود به خود به صدا در می آمده. البته شاهزاده خانم جامیونگ در آن طبل نقشی ندارد و مردم آن طبل را به جامیونگ دختر امپراطور نسبت میدهند.

فروشگاه اینترنتی www.30CD.com  فروشگاه اینترنتی www.30CD.com


شاهزاده جامیونگ و خواهرش شاهزاده ناک رانگ در یك روز و از یك پدر و دو مادر متولد شده اند. پیشگوییهایی در مورد این شاهزاده ها وجود دارد که همزمان یکی از آنها باعث نابودی کشور میشود و دیگری برای نجات کشور تلاش میکند. مادر شاهزاده ناک رانگ با استفاده از قدرت خانوادگی اش موفق میشود که دخترش را بعنوان ناجی كشور معرفی کند و شاهزاده خانم جامیونگ که حالا مورد سوء ظن همه و بعنوان ویران کننده شناخته می شود، طی نقشه ای خودش و مادرش مورد حمله قرار می گیرند که در آن حمله به صورت معجزه آسایی نجات پیدا می کنند و مخفیانه بین مردم ادامه حیات می دهند.

سال ها می گذرد و او بزرگ می شود و وقتی از اصل خود باخبر می شود به قصر بر می گردد و بین درباریان ایجاد تنش و کشمکش قدرت میکند. شاهزاده جامیونگ و پرنس هودونگ شازده گوگوریو (کشور جومونگ) به هم علاقمند میشوند ولی تقدیر و سرنوشت مانع این عشق می شود. شاهزاده ناک رانگ هم به شاهزاده هودونگ علاقمند میشود و با دادن طبل جنگی آسمانی به او زمینه نابودی ملتش را فراهم میکند. شاهزاده جامیونگ برای نجات کشورش جنگ میکند و سرانجام مجبور میشود که با عشقش شاهزاده هودونگ بجنگد ...


فروشگاه اینترنتی www.30CD.com  فروشگاه اینترنتی www.30CD.com

فروشگاه اینترنتی www.30CD.com  فروشگاه اینترنتی www.30CD.com

+ نوشته شده در  شنبه دوم خرداد ۱۳۸۸ساعت 11:51  توسط علی  |